• Головна
  • Добропільські футболісти приняли участь у змаганнях на кубок "Золотий колос України"
11:37, 11 серпня 2020 р.

Вихованці КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради прийняли участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях Першості ГО «ВФСТ «Колос» з футболу «Золотий колос України» серед команд дівчат та юнаків, присвячених 70-річчю утворення ФСТ «Колос».

Змагання у місті Скадовськ, Херсонської області з 03 по 08 серпня 2020 року за сприянням ПрАТ «Глини Донбасу» (керівник І.В.Ткач) в рамках соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Олександр Баранник) та Добропільською районною радою (Юрій Середа) за сприянням ГО "Добре Поле" (Любов Марченко).

У змаганнях прийняли участь 27 команд з різних куточків України. За результатами жеребкування вихованці КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради на чолі з тренером-викладачем Грибаускас В.І., після складних і насичених матчів, змагалися з сильними супротивниками та посіли почесне 3 місце у відповідній підгрупі.

За загальними підсумками турнірної таблиці КЗ «Районна ДЮСШ» посіли 14 місце, випередивши гідні команди зі Слов’янського, Ясинуватського, Вінницького, Чернігівського, Запорізького, Житомирського районів, які неодноразово доказували свою спортивну спроможність, зайнявши призові місця на обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях.У перервах між іграми, команда КЗ «Районна ДЮСШ» прийняла участь в турнірі з пляжного міні-футболу. В напруженій боротьбі з командами Харківського, Житомирського районів наша команда посіла 1 місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію