![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
16:48, 11 серпня 2020 р.
Добропільські баскетболісти прийняли участь у товариському турнірі у Лозовій
![Добропільські баскетболісти прийняли участь у товариському турнірі ... Добропільські баскетболісти прийняли участь у товариському турнірі у Лозовій](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 серпня команда баскетболістів 2009 р.н. (тренер ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Олексій ОЧЕРЕТНИЙ) прийняла участь у товариському турнірі у м. Лозова, на який їх запросила БК «Восток».
В запеклій боротьбі БК Добропілля поступилася більш досвідченим ігрокам БК «Восток», але кожна гра – це набутий ігровий досвід, прояв індивідуальної майстерності, шлях до розвитку та майбутньої перемоги. Також враховуючи те, що наша команда складалась більш з дівчат - сили були нерівними, тож результат цієї ігри є позитивним.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...