• Головна
  • Добопільські школи отримали нові меблі та матеріали для навчання
10:10, 20 серпня 2020 р.

Добопільські школи отримали нові меблі та матеріали для навчання

Добопільські школи отримали нові меблі та матеріали для навчання

Напередодні нового 2020-2021 навчального року маленькі школярі Добропільського району отримали меблі та дидактичні матеріали для Нової української школи.

В 2018 році в Україні офіційно стартувала реформа освіти, розпочато запровадження Концепції Нової української школи.

Третій рік поспіль заклади загальної середньої освіти району в рамках реалізації концепції Міністерства освіти і науки України «Нова українська школа» отримують меблі, комп’ютерну техніку, дидактичні матеріали.

Напередодні нового 2020-2021 навчального року маленькі школярі Добропільського району вже отримали меблі та дидактичні матеріали для Нової української школи. Закупівля була здійснена за рахунок співфінансування обласного та місцевого бюджетів (90% / 10 %).

91 першокласник прийде у відремонтовані класи ( ремонт здійснений за рахунок районного бюджету), де на них чекає сучасне освітнє середовище. Тож сподіваємось, що це сприятиме розвитку пізнавальних та творчих здібностей наших учнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #школа #нове_обладнання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...