• Головна
  • У Добропіллі пройшли юнацькі змагання з шахів
16:27, 21 вересня 2020 р.

У Добропіллі пройшли юнацькі змагання з шахів

19 вересня на базі Палацу спорту м. Добропілля відбувся турнір з шахів для дітей «Юні таланти Добропілля». У змаганні взяли участь 8 дітей, які мають спортивні розряди і 3 дітей безрозрядників.

Всі спортсмени вихованці шахового клубу «Каїсса» (тренер Непийвода Валентин) при Палаці спорту м. Добропілля. Турнір проводився за коловою системою в 7 турів.

У Добропіллі пройшли юнацькі змагання з шахів, фото-1

За підсумками змагань з результатом 6,5 очок переміг другорозрядник Полєтаєв Дмитро. Друге місце посів Васильєв Гліб набравши 6 очок. Третє місце у Буруруєва Владислава 5 очок. Серед безрозрядників перемогу здобув Павленко Микита. Всі призери нагороджені грамотами та медалями, а переможцю Полєтаєву Дмитру дістався також кубок чемпіона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію