Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради

Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради

25 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Юрій Середа. Кворум забезпечили своєю присутністю на сесії 17 депутатів.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять свого колеги Віктора Сергійовича Шарова, життя якого передчасно обірвалося наприкінці серпня цього року. Потім народні обранці перейшли до безпосереднього розгляду сесійних питань.

Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради, фото-1

На розгляд сесії було винесено 18 питань порядку денного, які попередньо обговорювалися на засіданнях постійних комісій, а саме:

- про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № VІІ – 41/3 «Про Програму економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік» за підсумками І півріччя поточного року.

Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради, фото-2

- про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.

- про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 року № VIІ-41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік» за підсумками І півріччя 2020 року.

- про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

- про внесення змін до районної програми забезпечення Добропільською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та забезпечення виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020рік.

- про хід виконання рішення сесії районної ради від 21.02.2020 №VII-42/7 «Про затвердження Програми Правопорядок-2020» за І півріччя 2020 року.

- про роботу комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради» за підсумками І півріччя 2020 року.

Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради, фото-3

- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22.05.2020 №VII-44/5 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради».

- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22.05.2020 №VII-44/6 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність територіальної громади Криворізької сільської ради».

- про надання згоди на передачу майна з балансу КНП «Районний ЦПМСД Добропільської районної ради» на баланс Шахівської сільської ради.

- про звіт т.в.о. директора комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради про роботу закладу у першому півріччі 2020 року.

- про звіт директора комунального підприємства «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради про роботу підприємства за І півріччя 2020 року.

Відбулась 47 чергова сесія Добропільської районної ради, фото-4

- про проведення звітів депутатів районної ради VII скликання.

- про план роботи Добропільської районної ради на ІV квартал 2020 року.

- про присвоєння звання Почесний громадянин Добропільського району.

- про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.

- про затвердження Положення та структури комунальної організації (установи, закладу) Добропільська районна централізована бібліотечна система в новій редакції.

- про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Добропільської районної ради Донецької області».

Додатково на засідання сесії було винесено питання "Про передачу бюджетної устаови - "Добропільський районний Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молодї" із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади міста Добропілля".

Усі питання розглянуто та прийнято позитивні рішення.

сесія райрада засідання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии