• Головна
  • Добропільські спортсмени взяли участь у обласному чемпіонаті з вольної борьби
10:31, 2 жовтня 2020 р.

Добропільські спортсмени взяли участь у обласному чемпіонаті з вольної борьби

У м. Слов’янськ 29 вересня відбувся чемпіонат Донецької області з вольної боротьби серед дорослих.

Участь у змаганнях прийняли біля 70 борців з багатьох міст Донецької області. Добропілля представив Антон БУРЛАЧЕНКО тренер - викладач ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради.

Наш спортсмен посів І місце у ваговій категорії 98 кг, продемонструвавши силу та жагу до перемоги.

За результатами цього чемпіонату Антон БУРЛАЧЕНКО був відібран до складу збірної Донецької області, і представлятиме Добропілля на чемпіонаті України.

Добропільські спортсмени взяли участь у обласному чемпіонаті з вольної борьби, фото-1

Паралельно відбувся відкритий турнір м. Слов’янська з вольної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н., у якому прийняв участь вихованець ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Микита КОСОЛАП (тренер - викладач Антон БУРЛАЧЕНКО). В результаті проведених боїв у ваговій категорії 68 кг Микита став бронзовим призером цих змагань.

Також можна відмітити виступ Івана ВЛАСЕНКО, вагова категорія 60 кг (тренер - викладач Антон БУРЛАЧЕНКО), який поступився ІІІ місцем своєму супротивнику.

Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію