• Главная
  • Уже майже відомо, хто стане мером Добропілля і які партії взяли більшість у радах
13:36, 29 октября 2020 г.
1

Уже майже відомо, хто стане мером Добропілля і які партії взяли більшість у радах

Уже майже відомо, хто стане мером Добропілля і які партії взяли більшість у радах

ТВК Добропільської ОТГ продовжує обробляти виборчі протоколи. Поки що у гонці за крісло мера Добропілля лідує Андрій Аксьонов.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив кандидат в мери Олексій Кормільцев. Проте він не зазначив, звідки надійшла інформація.

За даними Кормільцева, за Андрія Аксьонова проголосувало 57,1% виборців, 33,6% віддали свій голос за Олексія Кормільцева, а 7,2% - за Ірину Стрепоченко.

Також відомо, що на виборах у міськраду лідує партія "Опозиційна платформа - За життя", за яку проголосувало 33,1% добропільчан. 27,4% виборців віддали свій голос за партію "Порядок", 11% - за Опозиційний блок, 7,6% - за "Слуг народу", 6,72% - за партію "Наш край", а 5,8% - за "Голос".

На виборах у раду району у Добропіллі також лідує ОПЗЖ. Голоса виборців 16 дільниць розділилися таким чином:"Опозиційна платформа - За життя" - 37,7%"Порядок" - 24,9%"Опозиційний блок" -11,2%"Слуга народу" - 8,7%"Європейська солідарність" - 6,5%"Наш край" - 6 %

Зазначимо, що до складу Добропільської ОТГ входить 28 дільниць. Точні дані будуть відомі після того, як ТВК опрацює всі протоколи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вибори #ТВК #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Правда
30 октября 2020 г., 07:15
Не помогли и листовки дуре Святогоровской
Объявления
live comments feed...