• Главная
  • Від сьогодні дослідження зразків на COVID-19 проводитимуть і приватні лабораторії - МОЗ
12:37, 2 ноября 2020 г.

Від сьогодні дослідження зразків на COVID-19 проводитимуть і приватні лабораторії - МОЗ

Від сьогодні дослідження зразків на COVID-19 проводитимуть і приватні лабораторії - МОЗ

Про результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 2 листопада повідомляє прес-служба МОЗ.

Приватні лабораторії розпочали прийом зразків для проведення досліджень на COVID-19 державним коштом. Особливо це актуально для регіонів, де є затримки з термінами видачі результатів тестувань через перевантаження державних лабораторій. Зокрема, така ситуація спостерігається в Харківській, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській областях та місті Києві. Залучення до тестувань приватних лабораторій дозволить найближчим часом вирішити цю проблему.

Одне із основних питань, над яким наразі працює МОЗ, - це забезпечення киснем лікарняних ліжок. На це було виділено 572 млн грн. Наразі регіони подали додаткову заявку на збільшення фінансування. На сьогодні перед місцевими органами влади поставлено завдання забезпечити киснем до 80% або 40 тисяч лікарняних ліжок, виділених для прийому хворих на COVID-19. Якщо на початок вересня було підключено до кисню 8 800 ліжко-місць, то станом на 1 листопада - 17 855.

За розрахунками МОЗ, регіони на середину листопада повинні вийти на 25-26 тисяч ліжок, забезпечених киснем. Для проведення відповідної роботи були максимально спрощені процедури із закупівлі обладнання та послуг з підведення кисню.

На сьогодні в країні нараховується 16 виробників медичного кисню. МОЗ максимально скоротило термін розгляду заявок на отримання ліцензії з виробництва медичного кисню. Ця процедура займає декілька днів після подачі відповідних документів. У країні немає проблем з виробництвом медичного кисню. Натомість є певні питання із забезпеченням тарою для його транспортування. Наразі уряд доручив Мінекономіки провести роботу щодо вирішення цієї проблеми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Коронавирус #тест #лабораторія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...