У Добропіллі відбулася друга чергова сесія міської ради VIII скликання

У Добропіллі відбулася друга чергова сесія міської ради VIII скликання

Окрім традиційних внесень змін до Програми економічно-соціального розвитку та бюджету, низки майнових та земельних питань, депутати розглянули також питання, які відносяться до діяльності новоствореної громади.

Зокрема, Білозерській міськраді передане майно, у тому числі Центр культури та дозвілля, станція юних техніків, амбулаторія та інше. Змінять свої назви дошкільні заклади – замість Білицької чи відповідних рад, які ввійшли до громади, вони відтепер будуть належати Добропільській міськраді, що зафіксовано в депутатських рішеннях.

У Добропіллі відбулася друга чергова сесія міської ради VIII скликання, фото-1

Голосування за кандидатуру секретаря ради Віталія Шевченка розділило фракції на дві групи – провладну (депутати від партій "Порядок", "Слуга народу", "Наш край", "Опозиційний блок") та опозиційну (партії "ОПЗЖ" та "Голос"). Поділ умовний, який може змінитися при голосуванні по окремим питанням. 

У Добропіллі відбулася друга чергова сесія міської ради VIII скликання, фото-2

На сесії депутатам лише з другої спроби вдалося прийняти Регламент Добропільської міської ради. Депутати від опозиції намагалися довести, що з великої зали міськради, в якій зараз через коронавірус проходять засідання сесій, необхідно вести прямі телевізійні трансляції, що неможливо через брак фінансів.

Також довга дискусія велась через необхідність акредитації журналістів заздалегідь на засідання сесії. Прийняти Регламент депутати змогли після того, як ті, хто запізнився на початок, виявили бажання взяти участь в голосуванні щодо документу.

У Добропіллі відбулася друга чергова сесія міської ради VIII скликання, фото-3

Між тим, в складі ради відбулися зміни. Оскільки Володимир Антипенко, депутат від ОПЗЖ, пройшов у дві ради, він віддав перевагу Покровській районній раді. Замість нього депутатом міської ради стала Валентина Заргана.

Добропілля міськрада засідання,сессія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии