У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності

У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, Мария Коробова

У листопаді цього року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості спортсменів Великого Добропілля.

У оцінюванні взяли участь 812 вихованців спортивних секцій ДЮСШ, Спорткомплексу м. Добропілля та КП «Новодонецьксервіс». ОФП включало 6 фізичних тестів: спритність, швидкість, сила, гнучкість, стрибучість, витривалість.

У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-1 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-2 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-3 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-4 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-5 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-6 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-7 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-8 У Добропіллі відбулось нагородження спортсменів оцінювання фізичної підготовленності, фото-9

За підсумками оцінки рівня фізичної підготовленості комісією визначено відмінників ОФП за сумою набраних балів, одержаних за виконання тестів.

11 грудня заступником міського голови Галицьким Олексієм Анатолійовичем спільно з головним спеціалістом відділу освіти Добропільської міської ради Плужниковою Еліною Олександрівною та представниками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради урочисто відзначено подяками міського голови та нагороджено значками «Відмінник ОФП» 100 спортсменів, які показали високий рівень фізичної підготовленості.

Добропілля офп нагородження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии