![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правила безпеки у храмі
![Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правила безпеки... Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правила безпеки у храмі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наближається Різдво – одне з найбільших релігійних свят в Україні. Традиційно, люди в цей святковий день відвідують церкви. Аби вберегти вірян від біди, рятувальники м. Добропілля провели протипожежний інструктаж з настоятелями церков Добропільського округу Української православної церкви.
Під час бесіди зі священнослужителями фахівці ДСНС нагадали елементарні правила пожежної безпеки, продемонстрували порядок використання первинних засобів пожежогасіння.
![Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правил..., фото-1 Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правила безпеки у храмі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також, представники Служби порятунку оглянули стан пожежної безпеки приміщень, звернули особливу увагу на наявність у будівлях вогнегасників, перевірили шляхи евакуації на відсутність захаращенності, стан утримання електрогосподарства та пожежної сигналізації.
![Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правил..., фото-2 Напередодні Різдва рятувальники Добропілля нагадали правила безпеки у храмі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наприкінці заходу рятувальники вручили співрозмовникам пам’ятки превентивного характеру.