• Головна
  • Покриття мобільним зв’язком в Україні стане кращим
16:44, 30 січня 2021 р.

Покриття мобільним зв’язком в Україні стане кращим

Покриття мобільним зв’язком в Україні стане кращим

В Україні збільшили норми випромінювання. Це дозволить покращити якість мобільного зв’язку та швидкісного інтернету, повідомляє Мінцифри.

Мета Міністерства цифрової трансформації до 2024 року — забезпечити доступом до швидкісного інтернету 95% населення. Доступний інтернет для нас важливий, оскільки завдяки ньому Мінцифра зможе впроваджувати цифрову трансформацію України, створювати найзручніші послуги. І найголовніше — завдяки мобільному якісному інтернету ви завжди будете на зв’язку з рідними.

У співпраці з Мінцифрою, МОЗ видав Наказ "Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань", яким збільшили випромінювання станцій з 10 мкВт/см2 до 100 мкВТ/см2.

Підвищені норми дозволять збільшити потужність існуючих станцій, що у свою чергу покращить рівень сигналу на території, де вже є покриття, або збільшить радіус дії БС, тобто розширить покриття, та додати на існуючих локаціях нові діапазони, що підвищить якість зв’язку і дозволить застосовувати нові технології.

«Нинішні норми все ще далекі від тих, що є у більшості країн Європи чи Америки, однак процес консультацій з їхнього підвищення тривав майже рік. Сподіваюся, що за три роки ми зможемо гармонізувати правила гри з розвиненими країнами», - сказав Олександр Шелест, заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури

Випромінювання базових станцій є безпечним для здоров’я. У цьому переконалася Мінцифра, проводячи власне дослідження з вимірюванням випромінювання базових станцій разом з Українським державним центром радіочастот у липні минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобільний_зв’язок #покриття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...