• Главная
  • У Добропіллі триває ремонт Лікарні інтенсивного лікування
16:49, 4 марта 2021 г.

У Добропіллі триває ремонт Лікарні інтенсивного лікування

У Добропіллі триває ремонт Лікарні інтенсивного лікування
Тривають роботи з капітального ремонту приміщень головного корпусу Комунального некомерційного підприємства «Добропільська лікарня інтенсивного лікування», одного з опорних закладів охорони здоров’я Донецької області.
Роботи було розпочато у жовтні 2020 року.
Загальна кошторисна вартість проєкту складає 11 521,862 тис. грн. В рамках проєкту заплановані роботи з капітального ремонту приміщень першого поверху для створення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, приведення відділення до уніфікованого зовнішнього вигляду відповідно до вимог МОЗ України, влаштування приймального боксу для машин швидкої медичної допомоги, модернізація та оснащення відділення сучасним обладнанням.
Завданням на 2021 рік передбачено завершення будівельних робіт у приймальному відділенні КНП «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» за рахунок коштів обласного бюджету. Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18 грудня 2020 № 1400/5-20 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (із змінами) передбачене необхідне фінансування.
Завершення робіт заплановане у ІІ кварталі 2021 року, повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лікарня #Добропілля #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...