• Главная
  • Поліцейські Добропілля задокументували факт незаконної порубки лісу
14:49, 10 марта 2021 г.
1

Поліцейські Добропілля задокументували факт незаконної порубки лісу

Поліцейські Добропілля задокументували факт незаконної порубки лісу

Правоохоронці виявили шістьох чоловіків, які займалися незаконною вирубкою дерев. Відкрито кримінальне провадження.

Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування поліцейські помітили вздовж автотраси розташованої поблизу с. Лиман трактор із причепом та шістьох чоловіків, які здійснювали незаконну порубку дерев. Правопорушники спиляли 28 дерев клену та ясенів, однак свої дії пояснили тим, що нібито розчищали лісосмугу від дикої порослі.

Поліцейські Добропілля задокументували факт незаконної порубки лісу, фото-1

Поліцейські вилучили знаряддя злочину – бензопилу та транспортний засіб із напиляною деревиною об’ємом вісім кубометрів.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 «Незаконна вирубка лісу» Кримінального Кодексу України. За незаконну вирубку передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років з конфіскацією незаконно добутого.

Поліцейські Добропілля задокументували факт незаконної порубки лісу, фото-2

Поліція закликає громадян дотримуватися закону, берегти природні ресурси регіону, які й без порубок опинилися сьогодні під загрозою.

Про всі факти незаконного винищення дерев повідомляйте на лінію 102.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вирубка_лісу #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
olexburk
11 марта 2021 г., 09:26
Віктор Батицький дав наступний коментар у себе на профілі ФБ: Шановна Марія Коробова перш ніж щось писати, треба провести хоч якесь маленьке розслідування. По-первах - ніякого профілактичного відпрацювання території поліцейськими не було проведено. Урядник Шевченко Данило Олександрович пояснив, що був дзвінок стукача. Прізвище стукача він не назвав. Це, що черговий період репресій по анонімній заяві? По-друге - спиляли поросль на обочині дороги, а не у лісосмузі. Поросль не знищували напевно більше 30-ти років, тому поросль мала великі розміри. Спиляли інвазійні (чужорідні) дерева клену ясиновидного на території бувшої птицеферми господарства. Тим паче Всеукраїнською екологічною лігою проведиться захід по знищенню інвазійних (чужорідних) дерев та чагарників, а саме клену ясенолистного, маслинки, шовковиці, робінії (акації білої), бузини, гледічії, дуба червоного. Межі птицеферми доходять до самої кромки автомобільної дороги (поясненя Вам можуть дати працівники землеустрою). По-третє - яке може бути відкрите кримінальне провадження по статті 246 (незаконна вирубка лісу), якщо це просто обочина дороги і до лісу більше10-ти км. Тим паче, що у поліціянтів є світлини, на яких видно де було проведено розчищення порослі біля дороги. Учасники рубок використали своє право на самозахист передбачене статтею 19ЦК України, адже захаращена дорога спричиняє небезпеку для учасників дорожнього руху. Цікаво, чому працівники поліції не звертають уваги на те, що поросль росте по саму кромку дороги, що дерева перекривають всю дорогу кроною дерева (допустимо 0,5 м до кромки дороги), що відстань від кромки дороги до розподільної лінії дороги рівняється в декотрих місцях сягає 1.5-1.7 м. - все це спричиняє небезпеку для учасників дорожнього руху (невже це не їхні повноваження?). Розміщення зелених насаджень на узбіччях і укосах земляного полотна автомобільних доріг не допускається. Розміщення зелених насаджень на автомобільних дорогах, навіть пятої категорії, повинно бути на відстані не менше 8,25 м. Зелені насадження на узбіччях і укосах доріг повинні бути ліквідовані протягом 10 діб з моменту виявлення. Уважно почитайте Державний стандарт України ДСТУ 3587-97 (Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди). З огляду на вище наведене, працівники поліції повинні повернути незаконно вилучене майно господарства та компенсувати понесені витрати.
Объявления
live comments feed...