• Главная
  • Як діяти у разі виявлення вибухових предметів: рятувальники Добропільщи провели інтруктаж для школярів
14:37, 17 марта 2021 г.

Як діяти у разі виявлення вибухових предметів: рятувальники Добропільщи провели інтруктаж для школярів

Як діяти у разі виявлення вибухових предметів: рятувальники Добропільщи провели інтруктаж для школярів

16 березня рятувальники Добропільщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми молодшого шкільного віку Добропільського комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Добропільської міської ради щодо порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Фахівці Служби порятунку розповіли учням про зовнішні ознаки боєприпасів, наголосили, що їх зовнішній вигляд через тривале перебування у ґрунті або під дією опадів може змінюватись, але вибухові властивості вони не втрачають. Зауважили також на тому, що знешкодити небезпечну знахідку можуть лише досвідчені фахівці, допущені до цього виду робіт. Тому закликали школярів у разі виявлення вибухонебезпечного предмету – не чіпати його, а негайно відійти чим далі, шляхом яким йшли, попередити про небезпеку оточуючих та телефонувати за номером «101», щоб повідомити рятувальників. В кінці бесіди учням розповіли про мобільний додаток «101-Донецька область».

Для того, щоб інформація краще засвоїлася, кожний школяр отримав пам’ятки з алгоритмом дій у разі виявлення підозрілих предметів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#рятувальники #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...