![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
У Добропіллі пройшов круглий стіл ряувальників і працівників ЦНАП
22 березня Добропільські фахівці ДСНС провели круглий стіл з підприємцями міста та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Добропільської міської ради, на тему: «Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».
В ході проведення заходу співробітники Служби порятунку роз’яснили присутнім порядок реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки відповідно до постанови КМУ №440 від 05.06.2013 року «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».
В кінці проведення заходу підприємцям було надано тематичні листівки та пам’ятки щодо мобільного застосунку «101 – Донецька область».