![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
14:56, 29 березня 2021 р.
Рятувальники Добропільщини контролювали безпеку під час виборчого процесу
Вчора, 28 березня, рятувальники м. Добропілля забезпечили пожежну та техногенну безпеку під час проміжних виборів на об’єктах, де розміщені виборчі дільниці.
![Рятувальники Добропільщини контролювали безпеку під час ви..., фото-1 Рятувальники Добропільщини контролювали безпеку під час виборчого процесу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці ДСНС були готові до реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж чи інших подій, а також до координації дій з представниками Національної поліції та виборчих дільниць.
![Рятувальники Добропільщини контролювали безпеку під час ви..., фото-2 Рятувальники Добропільщини контролювали безпеку під час виборчого процесу, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...