• Главная
  • Що таке похила витяжка і особливості її конструкції
Новости компаний
16:35, 9 марта 2021 г.

Що таке похила витяжка і особливості її конструкції

Новости компаний

Процес приготування гарячої їжі має деякі побічні ефекти, найбільш проблемний з яких - неприємний запах. Для того, щоб видалити його, в кухонному приміщенні над плитою встановлюють витяжку. Цей прилад, що працює від електрики, очищає повітря від продуктів згоряння і поганого запаху.

На сьогодні можна побачити широкий асортимент кухонних витяжок, в тому числі і наклонних. Зручністю цього виду виробів є компактність, вони, як правило, мають невеликі розміри. Крім цього, похилі витяжки дуже стильно виглядають, що робить їх привабливими для покупки. Зважившись придбати похилу витяжку для кухні, ви зробите її сучасною та додасте приміщенню певний шарм. Якщо вас зацікавить співпраця із нами https://nortberg.com.ua/spivrobitnictvo.html , то ми з радістю погодимося на таку пропозицію.

Що таке похила витяжка і особливості її конструкції, Що таке похила витяжка і особливості її конструкції

Що таке похила витяжка і особливості її конструкції, Що таке похила витяжка і особливості її конструкції

Види, переваги і недоліки похилих витяжок

У продажу сьогодні можна побачити, в основному, два різних види витяжок похилого типу. Вони відрізняються один від одного принципом дії:

1. Витяжки відвідні. Вони освіжають атмосферу на кухні, відводячи забруднене повітря з приміщення в вентиляцію або виводячи за межі приміщення на вулицю;

2. Витяжки, які очищають повітря, пропускаючи його через фільтр, який знаходиться всередині пристрою. Цей тип виробів називають рециркулярними.

Фактично, відвідні витяжки не займаються безпосередньо очищенням повітря. Вони виводять його з кухні, і на місце, що звільнилося приходить свіжий, ще не забруднене повітря. Для того, щоб роздобути це свіже повітря, необхідно мати в стіні вентиляційний отвір, який буде задіяно для роботи приладу. Це досить серйозний недолік таких систем.

Справа в тому, що наявне на кожній кухні вентиляційний отвір, часто розташоване зовсім не там, де стоїть плита. У цьому випадку доводиться проводити різні будівельні заходи, щоб прилад виявився над плитою, однак, це може зайняти багато часу і зусиль. Треба буде здійснити проводку повітропроводів, що не завжди робить зовнішній вигляд кухні привабливим, та й самі повітроводи займають чимало місця.

Витяжки, що працюють за іншим - рециркуляційним принципом, позбавлені подібних недоліків. В принципі, їх взагалі можна ставити де завгодно в приміщенні, але, звичайно, ефективніше за все вони будуть працювати над плитою. Плюсом таких витяжок є ще й те, що вони не нагрівають і не охолоджують повітря на кухні. Наприклад, при роботі витяжок витяжного типу, характерний приплив повітря з вулиці, що буває неприємно в зимовий час.

Особливим попитом користуються наклонні витяжки Nortberg – вони мають високу якість і довговічність, тому часто приваблюють покупців. Переваги похилих витяжок проявляються і в їх похилому положенні. У цьому випадку вони краще вловлюють повітря, що йде від плити, і не перешкоджають його природному проходженню в приймальний пристрій, зменшуючи кількість шуму.

Що таке похила витяжка і особливості її конструкції, Що таке похила витяжка і особливості її конструкції

Що таке похила витяжка і особливості її конструкції, Що таке похила витяжка і особливості її конструкції

Недоліки похилих витяжок

Головним недоліком цього пристрою є те, що його не можна вбудувати в меблі, а також розташувати його в якомусь іншому місці, а не на стіні. Цей тип витяжки займає більше місця по висоті, ніж по ширині і кухонну шафу над нею, як правило, встановити неможливо.

Фактично, це єдиний недолік такої техніки. Всі інші характеристики цього витяжного пристрою цілком прийнятні. Потужність наявних в них двигунів цілком достатня, щоб пропускати через пристрій великі потоки повітря. Похилі витяжки можуть мати ряд додаткових можливостей, які збільшують їх функціональність.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...