Рятувальники нагадали вірянам правила пожежної безпеки під час Пасхальної служби

Рятувальники нагадали вірянам правила пожежної безпеки під час Пасхальної служби

У вівторок, 27 квітня, Добропільські рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки зі Священнослужителями та персоналом церкви.

Під час спілкування фахівці ДСНС роз’яснили правила та вимоги пожежної безпеки у будівлі та правила поведінки під час пожежі. Звернули увагу на наявність та справність вогнегасників та нагадали правила їх використання.Також рятувальники розповіли, що протипожежна безпека залежить не тільки від самих працівників церкви, але і від вірян. В кінці бесіди Священнослужителям та працівникам церкви було вручено інформаційні листівки.

Під час проведення інструктажу, особовий склад 62 державної пожежно-рятувальної частини 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели пожежно-тактичне навчання, на тему «Гасіння пожеж у культових спорудах». Проведення навчання дозволило вдосконалити питання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з адміністрацією та обслуговуючим персоналом об’єктів. Визначити алгоритм дій інших оперативних служб міста під час дій з ліквідації пожежі і порятунку людей у культових спорудах.Підчас навчань, рятувальники ретельно вивчили не лише об’єкт, а й наявні протипожежні системи оповіщення, водопостачання, евакуації. Також під час практичної частини, застосовуючи техніку, рятувальники відпрацювали вправи з бойового розгортання, проведення розвідки та ліквідації пожежі у найбільш вірогідних місцях об’єкта.

Рятувальники пожежна безпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии