![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у Добропіллі
![Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у Добропіллі Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у Добропіллі](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 травня на міському стадіоні відбувся футбольний турнір, присвячений Дню пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни, у якому прийняли участь ФК «Новодонецьк» та команда ШУ «Добропільське».
Учасників змагань та вболівальників урочисто привітав начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради, побажав миру, злагоди та здоров’я, нагадав, як важливо вірити й творити добро, щоб ніколи знов не було війн. Футбол – настільки мужній вид спорту, що його можна вважати альтернативою військовим діям.
![Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у ..., фото-1 Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у Добропіллі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Обидві команди стійко та з азартом виборювали кожного м’яча. Галас та гуркіт барабанів юних вболівальників у підтримку гравців було чутно далеко за межами стадіону. І хоча було їх не багато, своїми «кричалками» та емоціями вони надавали командам енергії та підйому духу.
З рахунком 6:4 володарем кубку стала команда ШУ «Добропільське», а почесне ІІ місце посіла ФК «Новодонецьк».
Гаврика Сергія з команди ШУ «Добропільське» було визнано «Кращим гравцем» цього незабутнього турніру.
![Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у ..., фото-2 Футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення відбувся у Добропіллі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)