Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей

Щороку, 1 червня, в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. У Добропіллі це свято — одне з найулюбленіших, при чому як у дітей, так і у дорослих.

Представники міської влади неодноразово зазначали, що турбота про дітей є одним з головних завдань дорослих та влади. Цьогоріч акція проходить під гаслом «Вся радість життя в наших дітях». Вони – юні, а точніше – зовсім маленькі добропільці. Але їхні перші успіхи у навчанні, спорті, мистецтві свідчать про те, що ці діти — майбутнє нашого міста, його потужний потенціал.

Аби розказати містянам про талановитих дітей Добропілля, було прийняте рішення розмістити фотографії переможців спортивних, танцювальних, вокальних змагань, відмінників навчання на постерах на зупинках громадського транспорту.

Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей, фото-1 Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей, фото-2 Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей, фото-3 Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей, фото-4 Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями талановитих дітей, фото-5
Зупинки Добропілля прикрасили фотографіями,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии