• Главная
  • У Добропіллі відбулася позечергова сесія міської ради
15:25, 14 июля

У Добропіллі відбулася позечергова сесія міської ради

У Добропіллі відбулася позечергова сесія міської ради

Сьогодні, 14 липня, у Добропіллі відбулася 11 позачергова сесія Добропільської міської ради. Загалом на засіданні були приступні 30 депутатів з 34 обраних.

На засіданні розглянули 57 питань порядку денного - це питання щодо змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку громади, внесення змін до міського бюджету на 2021 рік, затвердження положення про податок на майно в частині плати за землю та програми розвитку освіти Добропільської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Депутати підтримали блок рішень відділу з житлових питань та управління комунальною власністю, відділу земельних відносин.

В розділі РІЗНЕ виступив депутат міської ради Олександр МАР’ЯНСЬКИЙ, наголосивши на важливості вирішення питання недобудов у місті. Зокрема, він звернувся до депутатів з пропозицією підписати депутатське звернення до ДП «Добропіллявугілля-видобуток», балансоутримувача недобудованого будинку по вулиці Мечнікова.

Присутній на сесії в.о. генерального директора ДП «Добропіллявугілля-видобуток» Олег ВОДОП’ЯНОВ пообіцяв найближчим часом огородити будівлю, а в найкоротший термін вжити заходів щодо закладки цеглою першого поверху або передачі об’єкту на баланс міської ради.

#сесія #міська_рада #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...