• Головна
  • "Червоний хрест" навчали поліцейських Добропілля надавати першу медичну допомогу
10:39, 19 липня 2021 р.

"Червоний хрест" навчали поліцейських Добропілля надавати першу медичну допомогу

Представники Національного Товариства Червоного Хреста України провели для поліцейських Добропілля курси з надання долікарської допомоги. Учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

Спочатку представники Червоного Хреста розповіли про появу своєї організації в Україні, напрямки її діяльності та функції. Далі за допомогою навчальних манекенів медичні сестри навчали правоохоронців проводити серцево-легеневу реанімацію, демонстрували способи зупинки кровотечі, особливості транспортування потерпілого та показували, як правильно покласти постраждалу людину у відновне положення, а також як слід діяти при різних травмах, переломах кісток, кровотечах, опіках, зупинці дихання, утопленні, синдромі здавлювання, шоковому стані.

"Червоний хрест" навчали поліцейських Добропілля надавати першу медичну допомогу, фото-1

Кожен з присутніх міг на практиці спробувати застосувати набуті знання, щоб у разі необхідності мати всі необхідні навички надання домедичної допомоги до прибуття лікарів.

"Червоний хрест" навчали поліцейських Добропілля надавати першу медичну допомогу, фото-2

По закінченню курсу лекцій, правоохоронці отримали сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують спроможність поліцейських на кваліфіковане надання першої допомоги.

«Ми – поліцейські, часто опиняємось в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому нам просто необхідно вміти правильно організувати та надати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», — зазначив очільник поліції Добропілля Олександр Коломієць.

"Червоний хрест" навчали поліцейських Добропілля надавати першу медичну допомогу, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#червоний_хрест #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...