• Головна
  • Добропілля підписало меморандум про співпрацю і партнерство в сфері інноваційних технологій
15:00, 23 липня 2021 р.

Добропілля підписало меморандум про співпрацю і партнерство в сфері інноваційних технологій

Добропілля підписало меморандум про співпрацю і партнерство в сфері інноваційних технологій

Технології не стоять на місці та постійно розвиваються, разом з тим людство все більше задумуються про заощадження енергоресурсів та запровадження систем які допомагають економити кошти громад та місцевих бюджетів.

З метою зменшення витрат на електроенергію, та впровадження в нашому місті сучасних технологій, протягом наступного місяця, буде проведено пілотний проект інтелектуальної системи вуличного освітлення. Проект реалізовано по вулиці Банкова, та частині проспекту Перемоги.

Система дозволяє економити ресурси, завдяки автоматичному зниженню яскравості ліхтарів в години коли робота на повну потужність не потрібна, віддалено контролювати стан роботи кожного ліхтаря та автоматично передавати данні про проблеми відповідальній особі у місті.

Система побудована на основі бездротового протоколу LoRaWAN, ця мережа дозволяє керувати не тільки системою вуличного освітлення, а і підключати безліч інших систем, які підвищують ефективність роботи комунальних служб та роблять місто більш зручний для проживання його мешканців, таких як:

  • автоматичний збір даних з лічильників ресурсів;
  • контроль вивозу сміття;
  • екологічний моніторинг;
  • контроль відкриття каналізаційних люків;
  • система розумного паркування автотранспорту

Цей проект став можливий завдяки співпраці Добропільської міської ради з компанією ТОВ «АСАП ДЕМО», яка виступила інтегратором обладнання українського виробника компанії ТОВ «Юніот». Партнери підписали меморандум про співпрацю і партнерство в сфері інноваційних технологій, та технологій що направлені на реалізацію концепції «розумного» міста В рамках проведення пілотного проекту, планується продемонструвати реальну економію електроенергії у порівнянні з звичайними вуличними ліхтарями, з метою залучення коштів міжнародних організацій по програмах енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#меморандум #Добропілля #сфера_інноваційних_технологій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...