• Головна
  • У Добропіллі відбулася чергова сесія міської ради
15:11, 19 серпня 2021 р.

У Добропіллі відбулася чергова сесія міської ради

У середу, 18 серпня, у Добропільській міській раді відбулося чергове сесійне засідання. 

На  початку роботи секретар міської ради Віталій ШЕВЧЕНКО зазначив, що в Добропільській громаді міською робочою групою з громадської безпеки та соціальної згуртованості спільно з 19 державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України в Донецькій області реалізовано міні-ініціативу «Просвіта на базі тренінгового простору «Взаємодія». Це дасть можливість забезпечити організацію просвітницької роботи та навчальних тренінгів для мешканців громади різного віку, де вони зможуть отримати знання та навички надання домедичної допомоги та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що значно підвищить як особисту так і громадську безпеку.

Далі розпочалась сесійна робота, в якій взяли участь 24 депутати з 34 обраних. Були ухвалені ряд процедурних питань, які стосувались порядку денного, регламенту, секретаріату тощо.

Далі, відповідно до порядку денного депутати розглянули і прийняли рішення, що стосуються внесення змін до міського  бюджету на 2021 рік, програми економічного і  соціально розвитку Добропільської громади  на 2021 рік,   внесли зміни до деяких рішень міської ради, затвердили міські програми розвитку житлово-комунального господарства,  покращення медичної допомоги населенню громади та розвитку вторинної медичної допомоги на 2022-2024 роки, стратегію розвитку Добропільського центру первинної медико-санітарної допомоги, а також у новій редакції були затверджені Статути комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника» та комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр». Далі ухвалили блок рішень відділу з житлових питань та управління комунальною власністю та відділу земельних відносин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міська_рада #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...