• Главная
  • Завдяки «Громаді своїми руками» мешканці Білозерського реалізують 18 проєктів з покращення якості життя у місті
17:07, 9 сентября 2021 г.

Завдяки «Громаді своїми руками» мешканці Білозерського реалізують 18 проєктів з покращення якості життя у місті

Ресурсна кімната для дітей з особливими потребами, інклюзивний клас, облаштування метеорологічного майданчика та багато іншого. 18 проєктів реалізують в Білозерському переможці конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками». 224 волонтери завдяки грантам від компанії зроблять рідне місто більш комфортним, енергоефективним і безбар'єрним.

«ДТЕК Енерго - відповідальна і надійна компанія, зацікавлена ​​в сталому розвитку міст присутності. Уже ввосьме проходить конкурс, який допомагає небайдужим жителям Білозерської громади втілити в життя свої ініціативи. Завдяки активності учасників і грантам компанії ми спільно досягаємо покращень в нашому суспільстві», – зазначив Віталій Вільховий, директор ДТЕК шахти Білозерська.

Проєкт «Безпечне екологічне місто» вже реалізували. Ініціативна група встановила камери відеоспостереження в місцях, віддалених від центру міста. Чотири камери поставили в міському парку і одну - навпроти гуртожитку по вулиці Східна. Тепер білозерці, прогулюючись по алеях, відчувають себе в безпеці, адже за прямою трансляцією з камер спостерігає поліція.

Три проєкти-переможці спрямовані на створення безбар'єрного середовища. Один з таких – «Happy zone». Ініціативна група батьків і вихователів дитячого садка «Веселка» удосконалює ресурсну кімнату для ефективного навчання особливих дітей. Інтерактивне обладнання допоможе малюкам з особливостями у розвитку подолати страхи й успішно адаптуватися в колективі.

Активно працюють волонтери проєкту «Добрий намір» – лідера голосування. Учасники облаштовують ґанок, доріжки і паркування автотранспорту по вулиці Олександра Єрмакова, 25. У цьому ж будинку знаходиться АСББ «Гармонія», куди регулярно приходить майже півміста вносити квартплату.

«У дощову погоду пройти через двір було складно. Біля дороги стоянки у нас немає. Тому ті, що приїжджали в «Гармонію» на автомобілі, залишали його на узбіччі. Не раз на цьому місці були ДТП. Завдяки компанії ДТЕК ми зможемо зробити територію навколо будинку чистою, комфортною і безпечною», – сказав Микола Ткачук, керівник проєкту.

У 2021 році участь у конкурсі взяли 32 громади в 11 областях України. Компанія отримала 667 конкурсних заявок, з яких конкурсна комісія проєкту у кожній окремій громаді обрала переможців за заданими критеріями. Серед переможців – ініціативи у соціальній сфері, екології і енергоспоживанні, охороні здоров’я, спорті, благоустрої міст і селищ, співпраці між громадами. Особливий акцент в цьому році конкурс робить на створення безбар'єрного середовища, на інклюзивності в широкому сенсі. Проєкт «Громада своїми руками» трансформували після приєднання компанії ДТЕК до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар’єрів». Принципи безбар’єрності стали частиною 60% програм та ініціатив, які направляли громади і волонтери на конкурс.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дтэк #білозерська
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...