• Головна
  • Добропільські поліцейські затримали двох чоловіків, які займалися збутом наркотиків
09:50, 25 листопада 2021 р.

Добропільські поліцейські затримали двох чоловіків, які займалися збутом наркотиків

Добропільські поліцейські затримали двох чоловіків, які займалися збутом наркотиків

Оперативники та слідчі задокументували діяльність двох мешканців м. Білозерське, які займалися наркоторгівлею. За вчинені злочини їм загрожує від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У рамках міської програми «Стоп наркотик», яка передбачає тісну співпрацю місцевої влади та Національної поліції у боротьбі з наркозлочинами, поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що на території м. Білозерське невідомі особи збувають наркотики.

Інформацію щодо незаконної діяльності фігурантів збирали у декілька етапів. З метою викриття «бізнесу» зловмисників поліцейські провели оперативні заходи, під час яких задокументувати факти збуту опію ацетильованого та PVP-солей. Встановлено, що наркозбувальники 1967 та 1978 років народження продавали свій «товар» як із рук у руки, так і за допомогою «закладок». Чоловіки й раніше притягалися до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів.

Під час санкціонованих обшуків у квартирах фігурантів були виявлені грошові кошти, отримані від продажу наркотиків, наркотичні речовини та прилади для їх виготовлення.

Все вилучене спрямовано на проведення відповідних експертиз.

Зловмисники були затримані у порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України. Наразі їм обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...