• Головна
  • Випускники Донеччини зможуть отримати свої документи про освіту, а працівники сфери освіти – зарплати
19:41, 9 квітня 2022 р.

Випускники Донеччини зможуть отримати свої документи про освіту, а працівники сфери освіти – зарплати

Випускники Донеччини зможуть отримати свої документи про освіту, а працівники сфери освіти – зарплати
Випускники 9-х та 11-х класів Донеччини зможуть отримати свої документи про освіту, а працівники сфери освіти – зарплати. Про це повідомляє начальник Донецької областної військової адміністрації Павло Кириленко.
Для випускників існує кілька процедур, розроблених для різних ситуацій.
1. Якщо школа розташована на вільній території і учень здобуває освіту дистанційно, то виготовлення документів відбудеться за звичайною процедурою. При цьому замовити документи зможе і той заклад, де учень навчається зараз.
2. Якщо школа розташована на окупованій території, випускнику треба звернутися із заявою щодо продовження навчання за дистанційною (екстернатною) формою і отримання документів до будь-якого закладу на вільній території України.
3. Якщо на час завершення навчального року школа не працює внаслідок російського вторгнення, видати документи може будь-який заклад за місцем перебування випускника, визначений місцевим управлінням освіти (для учнів, які перебувають за кордоном, – будь-який заклад в Україні).
Для семестрового та річного оцінювання можна надати інформацію з електронного журналу та щоденника за попереднім місцем навчання.
Розроблена спеціальна процедура і для виплати зарплат працівникам освіти на тимчасово окупованих територіях.
Найкраща ситуація з цим у Волноваській громаді, де керівництво управління освіти виїхало з окупації. Там працівники вже отримали зарплату за березень.
Також уже налагоджено зв’язок із Маріупольською, Мангушською і Сартанською громадами. Там зараз ведеться збір інформації щодо освітян, які виїхали з окупації, та розпочинається виплата зарплат.
Керівники органів освіти інших тимчасово окупованих громад (Нікольська, Кальчицька, Мирненська, Ольгинська, Хлібодарівська) на зв’язок не вийшли. Тому в цих громадах виплатити зарплату наразі неможливо, однак ми працюємо над вирішенням цієї проблеми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кириленко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...