• Главная
  • Інформація щодо виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій по Добропільський громаді
09:12, 12 мая

Інформація щодо виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій по Добропільський громаді

Інформація щодо виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій по Добропільський громаді
У зв`язку з тим, що управління соціального захисту населення Добропільської міської ради тимчасово не здійснювали діяльність в частині прийому громадян, нарахування та фінансування державних допомог та підготовку документів для проведення їх виплат, нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій в травні здійснюється на централізованому рівні за спеціальним механізмом згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 року № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період воєнного стану».
Фінансування виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій проводиться протягом поточного місяця Міністерством соціальної політики України на підставі наявних в базах державного підприємства “Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики” даних, щодо одержувачів грошових допомог, пільг та житлових субсидій. Про це повідомляє прес-служба Добропільскої міської ради. 
Виплату грошових допомог, пільг та житлових субсидій здійснює акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” (далі — АТ “Ощадбанк”).
Кошти зараховуються на банківські рахунки отримувачів – у разі, коли виплата допомоги здійснювалась через банківські установи.
У разі отримання допомоги через поштове відділення – одержувачі можуть отримати кошти у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк», як грошовий переказ. Рекомендуємо звертатись з паспортом та довідкою з номером РНОКППП (індивідуальним податковим номером) до будь якого відділення Ощадбанку на території України. Зробити це можна протягом 60 календарних днів з дати зарахування переказу.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#добропілля #виплати #україна
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...