• Головна
  • 20 травня - День банківських працівників
12:10, 20 травня 2022 р.

20 травня - День банківських працівників

20 травня - День банківських працівників

Щороку з 2004 року  20 травня в Україні відзначається професійне свято – День банківських працівників. Встановленням цього свята  держава підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки країни та забезпечення її фінансової стабільності.

На території Україні перші фінінсові установи виникли в містах-полісах північного Причорномор'я. У 1860 році було відкрите відділення Держбанку у Полтаві, у 1882 році - в Кременчуці. 
Зараз в Україін створена сучасна розвинена банківсько-фінансова система, успішно функціонує національна грошова одиниця. 

У банківській системі працюють представники багатьох професій - директори відділень, економісти, консультанти, кредитні інспектори, інкасатори, охоронники,  касири-прераціоністи та інші. Свято стосується кожного, хто працює чи працював у банківській сфері.

Основне завдання банків та їх працівників – надання якісних фінансових послуг підприємствам та фізичним особам. Спектр надання послуг досить широкий, основні напрямки: проведення взаєморозрахунків, видача кредитів, консультування тощо.

Вітаємо працівників банківських установ, бажаємо миру і здоров'я, добробуту і професійного зростання! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#20 травня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...