• Главная
  • Реформа сфери зайнятості: безробітних залучатимуть до суспільно корисних робіт
13:08, 22 июня

Реформа сфери зайнятості: безробітних залучатимуть до суспільно корисних робіт

Реформа сфери зайнятості: безробітних залучатимуть до суспільно корисних робіт

В Україні починають реформувати сферу зайнятості. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

Зокрема, безробітних планують залучати до суспільно-корисних робіт, а тих, хто понад 30 днів перебуває за кордоном під час війни, позбавляти статусу безробітного.

"Офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні — визначатиме місцева влада", - уточнив глава КМУ.

Він додав, що така праця буде оплачуваною. "Держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату в розмірі мінімальної. Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятися від запропонованої роботи", - додав Шмигаль.

Також глава уряду повідомив, що статус та виплати по безробіттю можна втратити, якщо людина перебуває за кордоном більш ніж 30 днів під час воєнного стану. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Реформа сфери зайнятості:
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...