• Головна
  • Правило для чоловіків: військовозобов’язані не зможуть вільно їздити по Україні без дозволу
13:06, 5 липня 2022 р.

Правило для чоловіків: військовозобов’язані не зможуть вільно їздити по Україні без дозволу

Правило для чоловіків: військовозобов’язані не зможуть вільно їздити по Україні без дозволу

Українці, які перебувають на обліку в терцентрах комплектування та соціальної підтримки не мають права залишати регіон проживання без спецдозволу. Він видається строком на 30 діб залежно від категорії військовозобов'язаного. Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, що норма Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У Генштабі ЗСУ розповіли, що в Україні розроблено Порядок надання дозволу. 

"З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час. Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю", - йдеться в повідомленні.

В Генштабі звернулися з проханням з розумінням ставитися до регуляторних заходів, продиктованих законами України, умовами воєнного стану і ведення війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чоловіки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...