• Головна
  • Мешканці Донеччини зможуть безкоштовно евакуюватись до Німеччини: виїзд з Краматорська
15:00, 20 липня 2022 р.

Мешканці Донеччини зможуть безкоштовно евакуюватись до Німеччини: виїзд з Краматорська

Мешканці Донеччини зможуть безкоштовно евакуюватись до Німеччини: виїзд з Краматорська
22 липня із міста Краматорськ міжнародною організацією «Team Humanity» заплановано евакуацію мешканців Донецької області (жінки, діти, чоловіки у віці 60+ років) до Німеччини. Евакуація безкоштовна.
По прибуттю до Німеччини люди будуть забезпечені місцем проживання, харчуванням, отримають допомогу в оформлені необхідних документів.
Евакуація здійснюється для людей, які безпосередньо знаходяться у Донецькій області. Якщо Ви вже виїхали за межі області, то автобуси не зможуть забрати Вас «по дорозі». Навіть якщо ви зареєстровані у Донецькій області. Усі місця в автобусі заповнюються в області. Це робиться з метою вивезти із небезпечних місць якомога більше людей.
Чоловіки, придатні/обмежено придатні до військової служби не можуть перетинати державний кордон України. Чоловіки, що мають документи, які дозволяють виїжджати за кордон (люди з інвалідністю, батьки багатодітних сімей), можуть скористатися можливістю евакуації, однак повинні бути впевнені, що їх пропустять на кордоні. Міжнародна організація не несе відповідальності у разі, якщо когось із чоловіків молодших за 60 років не пропустять на кордоні.
НА ЖАЛЬ, з тваринками їхати не можна.
Евакуюватися можна без наявності закордонного паспорту громадянина України.
Ми не передаємо посилки (будь-які, навіть маленькі).
У Німеччині люди отримують документи, які дозволяють їм офіційно працевлаштовуватися, але волонтери не займаються безпосередньо пошуком роботи для Вас та працевлаштуванням.
Конкретне місто у Німеччині, куди будуть доправлені люди, визначається вже безпосередньо на в’їзді до Німеччини, враховуючи наявність вільних місць для розселення у певному місті.
Протягом перших тижнів перебування під час оформлення документів люди проживають у спільному поселенні (розподільчий табір). Після оформлення документів люди будуть розселені у гуртожитки, кімнати тощо.
Перетин державного кордону України здійснюється зі сторони Республіки Молдова.
Орієнтовна тривалість дороги 4 дні.
Із собою в дорогу треба мати паспорт, воду, невеликий запас харчів, що не псуються.
Евакуація здійснюється за попереднім записом.
Зареєструватися можна за номером: 063-075-74-50 Аліна (з 9:00 до 19:00)
За матеріалами Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...