• Головна
  • Понад 26 млрд $ – мінімальний розмір шкоди, завданої Донецькій області
16:00, 6 жовтня 2022 р.

Понад 26 млрд $ – мінімальний розмір шкоди, завданої Донецькій області

Понад 26 млрд $ – мінімальний розмір шкоди, завданої росією Донецькій області — і це станом на 1 червня. Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Попередній підрахунок збитків український уряд провів спільно з групою Світового банку та Європейської комісії. Говорити про остаточні цифри ще занадто рано, адже війна триває. Росія щодня продовжує нищити інфраструктуру області, а обсяги руйнувань у тимчасово окупованих містах підрахувати взагалі неможливо.
"Маючи досвід деокупації Святогірської та Лиманської громад, можна впевнено казати: наслідки окупації — спустошливі. Крім того, окрім прямих збитків, є ще непрямі, пов'язані із порушенням економічних і виробничих ланцюгів, іміджевими втратами додатковими витратами на війну тощо. Тож підсумкова цифра шкоди буде значно вищою за ці 26 млрд доларів",- пише Кириленко. 
Найбільше від російського вторгнення постраждав житловий фонд (40% від загального обсягу руйнації), транспорт (31%), торгівля і промисловість (10%).
Донеччина — регіон, який постраждав найбільше. Чверть усіх збитків, завданих Україні, припадає саме на нашу область.
"Відбудовувати Донеччину маємо за принципом «краще, ніж було». Станом на 3 жовтня в області пошкоджено щонайменше 79404 об'єкти інфраструктури і очевидно, що ця цифра зростатиме, а разом із нею — і загальна сума, необхідна для відновлення. Ми використаємо всі законні шляхи для стягнення репарацій з російської федерації чи її правонаступниць. Для цього ретельно документуємо кожен їхній удар по нашій інфраструктурі. Після перемоги все відбудуємо! А росія — за все заплатить!",- додає голова Донецької ОВА. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донецька_область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...