![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
13:32, 26 жовтня 2022 р.
У населені пункти Донецької області рятувальники здійснили підвезення води у кількості 139 м. куб.
Рятувальники підвозять воду у Торецьк, Лиман, Бахмут, Мирноград та інші міста Донеччини. Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.
В деяких населених пунктах Донеччини через постійні обстріли ворогом відсутнє водопостачання. Тому рятувальники щодня забезпечують водою мешканців облаасті.
Так, протягом минулої доби, у населені пункти Торецьк, Часів Яр, Бахмут, Костянтинівка, Селидове, Лиман, Мирноград та Білицьке рятувальники здійснили підвезення води у кількості 139 м. куб., з них 24 м. куб. питної води, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
![](https://s.06277.com.ua/s/92/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/951/312096611497037295798235343622871152945472n_63590d466d3b5.jpg)
![](https://s.06277.com.ua/s/92/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/951/3126051604970372491315737053374034957861712n_63590d53cf1de.jpg)
![](https://s.06277.com.ua/s/92/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/951/3121925384970372357982414512026350119720457n_63590d58f1b4e.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...