• Головна
  • Переселенців з Донеччини працевлаштовують за державної підтримки
17:00, 2 листопада 2022 р.

Переселенців з Донеччини працевлаштовують за державної підтримки

Переселенців з Донеччини працевлаштовують за державної підтримки
Переселенців з Донеччини працевлаштовують за державної підтримки. Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості. 
212 внутрішньо переміщених осіб були працевлаштовані за державною програмою, яка передбачає компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці такої категорії громадян (постанова КМУ від 20.03.2022 р. № 331 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/331-2022-%D0%BF#Text).
Переселенці приєднались до команд 84 роботодавців з Донеччини, які релокували свої підприємства до інших регіонів. Компенсація надається за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом. Її розмір становить 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу.
«Ця фінансова підтримка є вкрай важливою для роботодавців, оскільки сприяє працевлаштуванню громадян з числа ВПО та підтримує економічний фронт країни у такі важкі часи», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.
Кошти надаються за певних умов. Внутрішньо переміщена особа обов’язково повинна мату довідку ВПО після 24 лютого поточного року. Заробітна плат для таких осіб не може бути менше від мінімальної, яка наразі становить 6700 грн. Роботодавець повинен сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і мати податкову звітність за 4 квартал 2021 або весь 2021 рік.
Оформити компенсацію можна звернувшись до центру зайнятості (https://bit.ly/3rLgZtT) або через державний портал «Дія», заповнивши заявку на порталі «Дія» - https://bit.ly/3MX3W0y.
Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.
Чат-бот ?Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.
Call-центр ? Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба_зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...