• Головна
  • Вистояли на Майдані - переможемо у війні! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи
09:30, 21 листопада 2022 р.

Вистояли на Майдані - переможемо у війні! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи

Вистояли на Майдані - переможемо у війні! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи

Щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь двох визначних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ці події стали підтвердженням того, що українці – сильна та незалежна нація, нація гордих, вільних та відповідальних громадян, які здатні відстояти свою свободу.

Сьогодні ці риси українського характеру є актуальними, як ніколи. Адже саме зараз у боротьбі з агресором ми виборюємо своє право жити у вільній, незалежній, самостійній державі.

Відстоювання найвищих демократичних цінностей коштувало життя 106 вбитих («Небесна сотня») та більше 2 тисяч поранених. Майдан стояв три місяці, до самої весни 2014 р., а потім в країні розгорнулися  інші драматичні події — окупація росією Криму та територій Донецької та Луганської областей…

Отож, День Гідності та Свободи — наше національне свято, яке має величезне значення для кожного українця. Його мета — затвердити прагнення громадян України до демократії, справедливості, свободи, руху до європейської спільноти, з якого ми вже не звернемо.

Цього дня ми низько вклоняємося героям Небесної Сотні за їх неоціненний подвиг. І беремо з них приклад мужності і патріотизму. Що кожен з нас може і має відстоювати національні інтереси нашої держави, демократичні цінності, права і свободи кожного українця!

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні буде жити вічно як і пам’ять про всіх Героїв, що захищали і захищають нашу Батьківщину!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...