• Головна
  • Чим побутове пияцтво відрізняється від алкоголізму
Новини компаній
15:28, 16 лютого 2023 р.

Чим побутове пияцтво відрізняється від алкоголізму

Новини компаній

Алкоголізм – це перш за все хвороба, яка стосується не однієї людини, а вже потім суспільна проблема. Важко сказати одразу, хто саме може у родині стати його жертвою та коли це станеться. Але від такого на сто відсотків не може бути застрахований ніхто. Невже дослідники за стільки часу і досі не змогли виявити головні чинники, що призводять до залежності? Насправді факторів сотні. Є більш вагомі та поширені, є і ті, що стають тригерами у рідких випадках. Все залежить від особливостей психіки кожної окремої людини незважаючи на її приналежність до великого неблагополучного шару суспільства. За тих самих умов одна особистість швидко почне пиячити, а інша зробить це відправною точкою кардинальних змін у житті, щоб ніколи не опинитися жертвою обставин та стати одним з числа залежних. На скільки буде витривалою його сила волі та дух – не скаже жоден психолог або нарколог. Але професіонали клініки Профі-Детокс, з послугами якої можна ознайомитись за посиланням https://profi-detox.com.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu, зроблять все можливе, аби пацієнт повернувся до здорового та повноцінного життя.

Чим побутове пияцтво відрізняється від алкоголізму, фото-1

Відмінності побутового пияцтва

Насправді це явище має більше відмінних рис та нюансів, ніж спільних з алкогольною залежністю. Пияцтво – ситуація, коли людина здатна контролювати власний потяг до міцних напоїв, а за необхідності і відмовитись від вживання (як з важливих приводів, так і за власним бажанням). Алкоголік ніколи не пропустить ані найменшої можливості випити. Догани, штрафи, вмовляння на нього не діють.

Побутовий рівень дозволяє контролювати кількість, зберігається відчуття меж та їх дотримання. Хворий на алкоголізм самостійно не зупиняється та кожного разу доводить себе до повної втрати контролю та здорового глузду. Спиртне – отрута, тому організм зробить все можливе, щоб її позбутися. У більшості передозування викличе нудоту, а тіло алкоголіка толерантно прийме великі дози, погане самопочуття буде під час похмілля наступного дня. П’яниця повернеться до нормального стану за допомогою пиття води та відпочинку, а хворий на залежність зранку шукатиме нову порцію «отрути».

Побутове пияцтво - сфера, в якій слід звернутися за професійною допомогою до психолога або психотерапевта, цього буде достатньо. Алкоголізм – це справа психіатрії та наркології, бо є клінічним станом та медичним захворюванням. Але в будь-якому разі за найменшої підозри неможна залишати ситуацію напризволяще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...