• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 70 кВт?
Новини компаній
10:20, 20 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 70 кВт?

Новини компаній

70-кіловатні генератори мають значний рівень потужності, можуть застосовуватись для різних типів споживачів. Вони є оптимальними за кількістю палива, що споживається та обсягом виробленої електричної енергії. Потужний генеруючий пристрій компанії Power Solutions можна вибрати, переглянувши сторінку сайту компанії Power Solutions https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/70-kvt/ де є дизель генератор 70 кВт. Компанія постачає якісні генеруючі пристрої, що допоможуть створити надійну систему резервного живлення для бізнеса.

Більше про асортимент продукції компанії можна прочитати на сторінці https://www.powersol.com.ua/ де можна замовити джерела безперебійного живлення, акумулятори, стабілізатори та інші пристрої для стабільного, якісного енергозабезпечення житла, бізнес-об’єктів.

Як вибрати дизель генератор 70 кВт?, фото-1

Що має обов’язково бути на 70-кіловатному генераторі

Одна з багатьох перешкод у встановленні генератора – його шумність. Але інноваційні розробки гарантують застосування генератора із мінімальною кількістю децибел. Щоб придбати генератор який не перетворить генерацію на безперервний шум, варто звернути увагу на деякі елементи конструкції, що унеможливлять зайві децибели під час його роботи:

  • наявність антивібраційних амортизаторів;
  • наявність спеціального кожуху, що поглинає частково шум від роботи двигуна;
  • активна регуляція потужності в залежності від споживання, що зменшує шум під час роботи.

AMF-регуляція – надзвичайно корисна опція для таких потужних генераторів. Ця абревіатура означає AUTOMATIC MAINS FAILURE, тобто автоматичний контроль мережі. Контроль здійснюється за струмом, що є у зовнішній мережі. Якщо струм зникає, автоматична система сама ініціює запуск генератора. Так само вона самостійно вимикає генератор в разі відновлення живлення від зовнішнього постачання.

Серед обов'язкових опцій генератора такого рівня має бути електронний регулятор обертів. Його головне завдання – регуляція роботи потужного, швидкісного двигуна, уникнення стрімкого зменшення або збільшення потужності. Плавне регулювання забезпечить постійну активність генератора без аварійних режимів роботи.

Термомагнітний захист: гарантія надійності

Ця опція є у всіх генераторів Power Solutions. Таким чином генератори забезпечуються посиленим захистом від несподіваних аварійних струмів. Якщо струм більше заданого рівня, він буде вимкнений без пошкодження генеруючої частини пристрою. Така система складніша, ніж звичайні реле, має інтелектуальну систему корекції і гарантуватиме посилений захист генератора від енергетичних сплесків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...