![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
15:35, 29 грудня 2023 р.
На евакуацію можна тепер записатися і у Мирнограді
![На евакуацію можна тепер записатися і у Мирнограді На евакуацію можна тепер записатися і у Мирнограді](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для евакуації цивільного населення залізничним транспортом зі станції Покровськ до більш безпечних регіонів України у Мирноградській міській територіальній громаді розпочав роботу пункт обов’язкової попередньої реєстрації цивільного населення, яке евакуюється.
Запис громадян здійснюється з 9.00 до 13.00 щодня, за 24 години до дати відправки евакуаційних поїздів, в Управлінні соціального захисту населення Мирноградської міської ради за адресою: м-н «Молодіжний», 59 м.Мирноград.
При собі мати:
- паспорт;
- свідоцтво про народження дитини;
- документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- документ, що підтверджує право на пільгу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...