![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
10:07, 12 лютого
Протягом вихідних до Покровського районного управління поліції надійшло 294 повідомлення про події та правопорушення
![Протягом вихідних до Покровського районного управління поліції наді... Протягом вихідних до Покровського районного управління поліції надійшло 294 повідомлення про події та правопорушення](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські у посиленому режимі патрулюють вулиці населених пунктів, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.
Працівники чергової частини цілодобово приймають та опрацьовують повідомлення від громадян. Протягом вихідних до Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 294 повідомлення про події та правопорушення, з них 23 — кримінального характеру. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.
Поліцейські задокументували 2 факти зберігання наркотичних речовин. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.
Поліцейські закликають громадян – дотримуйтесь правил воєнного стану, комендантської години та не ігноруйте сигнали оповіщення. У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам.
Співробітники поліції дякують громадянам за пильність та нагадують: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...