![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
З Покровського району евакуювали до Рівненщини 25 людей, серед них п'ятеро дітей
![З Покровського району евакуювали до Рівненщини 25 людей, серед них ... З Покровського району евакуювали до Рівненщини 25 людей, серед них п'ятеро дітей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 17 квітня, з Покровська до Рівненщини потягом евакуювали 25 людей. Серед них було 5 дітей та 2 людини з інвалідністю. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці та у Рівненській ОВА.
Серед пасажирів була жінка на 9 місяці вагітності, і просто під час подорожі у неї почались перейми, тому провідники викликали швидку на найближчу станцію прямування поїзда у Кіровоградській області. Породіллю передали медикам, і згодом у пасажирки народився хлопчик.
Евакуйованих людей розмістили у громадах Дубенського району.
«Це був четвертий евакуаційний потяг з Донеччини на Рівненщину. До цього ми вже прийняли 127 людей, які оселилися в Рівненському та Дубенському районах. Безпосередньо на вокзалі евакуйовані отримали першу допомогу та передбачені виплати», – повідомив начальник ОВА.