• Головна
  • Пенсії в Україні: скільки українців продовжать отримувати виплати після ідентифікації
13:10, 18 квітня

Пенсії в Україні: скільки українців продовжать отримувати виплати після ідентифікації

Пенсії в Україні: скільки українців продовжать отримувати виплати після ідентифікації

За даними ПФУ, до 31 березня 2024 року пенсіонерам, які стали внутрішньо переміщеними особами до початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року, необхідно було подати заяву про проходження фізичної ідентифікації.

Пенсіонерам, які входять до категорії ВПО та успішно пройшли фізичну перевірку, у квітні 2024 року гарантовано пенсійні виплати. Про це повідомили в Пенсійному фонді.

За даними джерела, станом на 17 квітня 2024 року 228,4 тисячі пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і отримали цей статус до 24 лютого 2022 року, після проходження фізичної ідентифікації, отримують пенсійні виплати у квітні. При цьому також враховано факт проходження фізичної ідентифікації будь-яким із визначених способів. Унаслідок цієї процедури 228,4 тисячі пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і отримали статус до 24 лютого 2022 року, отримують свої пенсійні виплати у квітні.

Зокрема, пенсійні виплати продовжено:

  • 161 600 пенсіонерів, які пройшли фізичну ідентифікацію в органах Пенсійного фонду України, зокрема за допомогою відеоконференцзв'язку — понад 46 000, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису Дія.Підпис (Дія ID) — понад 73 000;
  • 31 500 пенсіонерів, які особисто звернулися до відділення АТ Ощадбанк;
  • майже 400 пенсіонерів із числа ВПО, які перебувають за кордоном, на підставі наданих ними документів (зокрема посвідчення, що фізична особа є живою, отриманого в закордонній дипломатичній установі України), що надійшли до територіального органу Пенсійного фонду України;
  • 800 осіб за даними, отриманими від Міністерства соціальної політики України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пенсія #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...