«SOS! Для волонтерів»

Ми живемо в дуже складний та непростий час. Час, в який змінилися моральні орієнтири, коли люди перестали поважати та підтримувати один одного, коли людина дуже просто може позбавити іншу людину життя. І дуже важливо в такий час залишатися людиною. Такою, яка буде небайдужою до чужої біди, яка в будь-яку хвилину підтримає, «підставить плече», допоможе. В нашій рідній організації «Багаття» вже 6 років існує загін волонтерів «Пілігрими». Учні, які із задоволенням входять в цій загін, не залишаються байдужими до чужого горя і завжди поспішають на допомогу. Коли в кінці серпня, ми дізналися, що в нашому місті буде створено центр реабілітації для сімей, які знаходилися в зоні бойових дій, ми всі, і дорослі, і діти із задоволенням взяли участь у прибиранні території та самого будинку (колишня дитяча лікарня).

        Вже в вересні місяці активісти - волонтери оголосили про акцію «Подаруй дітям – біженців канцелярію та необхідні речі». Жодного не залишилося байдужими. Несли іграшки,зошити, олівці, ручки, теплий одяг, взуття, їжу. Зібрали стільки, що вистачило не тільки на біженців, але і на дітей з інклюзивного класу.

       Традиційним стало збирання макулатури, гроші від якої теж ідуть на добрі справи. Було оголошено перший макулатурнір, під час якого за два тижні було зібрано 1 тонну макулатури і отримано 500 гривень – перший вклад в копилку милосердя. Така копилка теж існує в школі і коли виникає необхідність в допомозі, гроші використовуються на добрі справи. Про наші добрі справи знає все місто. І хоча в Святому Письмі сказано, що «коли робиш добро, треба, щоб права рука не знала, що робить ліва», тобто не треба похвалятися добрими справами, ми сподіваємося, що наші маленькі добрі справи зроблять цей світ кращим.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов