• Головна
  • ХІ Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті майстра спорту СРСР Валерія Сінєльщікова
15:33, 10 жовтня 2014 р.

У місті Запоріжжя з 02.10.2014  - 05.10.2014 року  відбувся ХІ всеукраїнський турнір пам’яті майстра спорту СРСР з боксу Валерія Сінєльщікова. У змаганнях  прийняли участь понад 120 учасників всіх областей України. ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради представляв боксер, Курасов Василь – вагою (64 кг) тренера-викладача Бичкова Андрія Олександровича, результати виступів: Василь став переможцем у двох боях. У фіналі поступився  боксеру з міста Запоріжжя та зайняв 2 місце.

Задачі, поставлені тренером, виконані. Вітаємо з гарним виступом спортсмена та тренера. Бажаємо успіху!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію