День здоров’я в Білозерську

Здоров’я – це найголовніший скарб людини. Кожного року в Білозерській школі №14 проводиться свято здоров’я. І цей рік не став виключенням.

   Це вже традиційний захід для нашої школи, але кожного року він відрізняється складом емоцій та надій кожного класу, учня, вчителя. На цей раз ми на дружньому зібранні (лінійці), як и повелося, представляли свої бойові команди. Кожен клас вирізнявся на свій лад – хтось  креативністю девізу та назви, а хтось – атрибутикою.

   Були дуже веселі та запальні конкурси, все було сплановано та розташовано дуже зручно! Наприклад, спочатку якийсь жвавий конкурс, а потім – інтелектуальний. Між змаганнями усі учні були чимось зайняті: малювали крейдою на асфальті, підготовлювали настанови проти шкідливих звичок, бігали по станціях, допомагали батькам готувати обід. Так, обід!

   У цьому році ввелися деякі дуже-дуже приємні зміни! Після такого насиченого активного відпочинку  ми знов зібралися у дружне шкільне коло та почули довгоочікувані результати змагань. Все було справедливо. Без номінації не залишився жодний клас,  а переможцем став 9 класс. Завершилося свято здоров’я веселою пісню, тільки гітари не вистачало. Проте це не засмутило учасників, адже на всіх чекав смачний здоровий обід!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов