Арт-терапія «Фарби життя» для дітей міста

В ЦДЮТ 21 жовтня відбулася зустріч з учнями шкіл міста з девіантною поведінкою. Тема зустрічі: Арт-терапія «Фарби життя» Здібності і обдарування. Ау! Де ви?» Учні  дізналися що таке арт-терапія; для чого вона потрібна ; як за допомогою занять арт-терапією, можна розкрити свої здібності і дарування; познайомилися з видами арт-терапії.

В ході зустрічі діти подивилися презентацію творчих колективів ЦДЮТ, де на заняттях використовують методи арт-терапії. Побували на майстер-класах педагогів : музикотерапії ( Дорошенко О.О. та Сердюк О.Л.).

Занурилися в захоплюючий паперовий світ фантазії і образів, який допомагає відволіктися від одноманітності буднів і отримати заряд позитивних емоцій разом з керівником зразкової  дизайн-студії «Самородок».

Відвідали майстер-клас танцювальної терапії Ю.А.Зубцовой ( кер. хореографічного колективу «New dans»)

Учні  дали можливість своїм почуттям і емоціям вирватися на свободу . Повірити в себе і в свої сили.  Розпрощатися зі своїми страхами, побоюваннями зазнати невдачі, залишитися незрозумілим і неприйнятим. Налагодити стосунки з собою і зовнішнім світом.

Підводячи підсумок зустрічі,   діти поділилися враженнями про побачене та почуте, про те, що нового вони дізналися і як воно їм стане  в нагоді надалі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов