• Главная
  • Арт-терапія «Фарби життя» для дітей міста
14:42, 21 октября 2014 г.

Арт-терапія «Фарби життя» для дітей міста

В ЦДЮТ 21 жовтня відбулася зустріч з учнями шкіл міста з девіантною поведінкою. Тема зустрічі: Арт-терапія «Фарби життя» Здібності і обдарування. Ау! Де ви?» Учні  дізналися що таке арт-терапія; для чого вона потрібна ; як за допомогою занять арт-терапією, можна розкрити свої здібності і дарування; познайомилися з видами арт-терапії.

В ході зустрічі діти подивилися презентацію творчих колективів ЦДЮТ, де на заняттях використовують методи арт-терапії. Побували на майстер-класах педагогів : музикотерапії ( Дорошенко О.О. та Сердюк О.Л.).

Занурилися в захоплюючий паперовий світ фантазії і образів, який допомагає відволіктися від одноманітності буднів і отримати заряд позитивних емоцій разом з керівником зразкової  дизайн-студії «Самородок».

Відвідали майстер-клас танцювальної терапії Ю.А.Зубцовой ( кер. хореографічного колективу «New dans»)

Учні  дали можливість своїм почуттям і емоціям вирватися на свободу . Повірити в себе і в свої сили.  Розпрощатися зі своїми страхами, побоюваннями зазнати невдачі, залишитися незрозумілим і неприйнятим. Налагодити стосунки з собою і зовнішнім світом.

Підводячи підсумок зустрічі,   діти поділилися враженнями про побачене та почуте, про те, що нового вони дізналися і як воно їм стане  в нагоді надалі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...