Пошук за кодом єдрпоу

Цьогоріч Кабінетом Міністрів України опубліковано план розвитку бізнесу в Україні, який показує процес якості інститутів регулювання, що визначають легкість ведення бізнесу в країні.

Згідно до даного плану уряд планує ввести Україну в рейтинг топ-50 легкості ведення бізнесу від Світового банку, а до 2018 року підтягнути рівень показника до топ-20.

Досить велике значення приділяється спрощенню процесу інвестування, яке передбачає покращення умов для інвесторів, що не володіють основним пакетом акцій товариств. Бажаючі отримати контрольний пакет акцій мусять в першу чергу віддати можливість розгляду цінних паперів дрібним акціонерам. Це дозволить зменшити рівень впливовості одного учасника на діяльність організації.

Отже, якщо ви маєте кошти, які плануєте вкладати в придбання акцій приватних акціонерних товариств, вам достатньо слідкувати за випуском акцій та фінансовими позиціями організацій.

Для того, щоб вести постійний моніторинг такої бізнес-інформації, необхідно користуватись спеціалізованими базами.

Інформаційно-ресурсний центр https://youcontrol.com.ua, пошук в якому здійснюється миттєво, передбачає отримання довідки з ЄДРПОУ по будь-якій юридичній особі, що зареєстрована в Україні.

Що стосується визначення надійності підприємства для інвестування, то тут можна користуватись рейтингами, які складені журналістами та економістами на основі відкритої інформації, опублікованої в інтернеті.

Сьогодні найбільше торгів ведеться по акціях Маріупольського заводу тяжкого машинобудування, Миронівського хлібопродукту, Крюковському вагонобудівельному заводі, Райффайзен Банку Аваль.

Для того щоб визначити рівень надійності вкладень, потрібно самостійно збирати інформацію по підприємству і володіти даними фінансової звітності. Це дозволить швидко визначити рівень залежності організації, показати її рівень платоспроможності. Пошук за кодом ЄДРПОУ на сайті https://youcontrol.com.ua дозволяє визначити основні зміни в організаційній структурі та фінансово-економічному стані акціонерного товариства, що дасть змогу швидко визначити перспективи ефективності вкладень.

Історію виплат акціонерам можна дізнатись із загальної інформації, яка відображається в звітності. Основними показниками є співвідношення власного капіталу до залученого, наявність власних швидкооборотних коштів, які можуть бути використані на погашення заборгованості перед персоналом та вкладниками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии