Добропільська міська рада інформує

Виконавчий комітет Добропільської міської ради надає інформацію щодо роботи з переселенцями.

Робота з цією категорією громадян України знаходиться під особливим контролем Добропільського міського голови.

На разі проблемних питань організації роботи з вимушеними переселенцями не виникає. Управління соціального захисту населення приймає документи від заявників та видає довідки про взяття на облік цих людей в один і той же день, не порушуючи пунктів Постанови КМУ № 509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції». Для зручності громадян працівники управління соціального захисту населення ведуть прийом як в будівлі управління, так і в будівлі виконкому міської ради. Станом на 08.12.2014 на облік взято 4593 особи.

Оперативно вирішуються питання пенсійного забезпечення вимушених переселенців. До управління пенсійного фонду України в м. Добропіллята Добропільському районі звернулось майже 14000 осіб. Станом на 05.12.2014 вже отримують пенсії 7 112 осіб.

У Добропільському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знаходиться на обслуговуванні 174 родини вимушених переселенців, в них 103 дитини. Центром також надається допомога в оформленні заявок на гуманітарну допомогу від чеської гуманітарної організації «People in Need».

Відділом освіти міської ради проведена робота щодо негайного влаштування дітей з сімей переселенців до дитячих садків та шкіл міста. На разі 201 дитину влаштовано до дитячих садків, 476 – до шкіл.

До Центру зайнятості звернулось 175 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Надано допомогу в працевлаштуванні 96 особам.

Гуманітарна допомога переселенцям надається Добропільською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України у вигляді продуктових наборів, одягу, гігієнічних наборів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
295 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов